на виното, на девиците, на жените, на целия свят около нас! Semper sint in flore! Студентите- ние сме бъдещето на България, и благодаря на всички за това, което
Абе като цяло преобладават некадърните жени шофьори,макар че и мъже има дет' не ги бива Днес пък понеже бяхме с мечо е200 турбо и е по-дълъг и по-широк
не знам какво ще пия, ама много лошо стана с виното
Dec 24 2011, 19:34Всички казваме така...
Dec 24 2011, 21:06на мене ми е добре с бялото винце за сега
Dec 24 2011, 22:09