fengi
очаквах повече от това вино .......
ZzZaPyr
Бачкаммм и Улевинов само налива акъли.........
Sham
денят започна ужасно и аз съм си виновен
sentinel
След 3 вискита на работа е време да се присъединя към Комшията (@Dr1nata), неговото вино, неговото прошуто и неговите жени... (evil grin)
joronedelchev
"Ех, Стоянеее, все с мерак го правишшш". Новият връх в битовата реклама. Мераклийско вино от Ямбол.