Търсене на постове: вино

Ясен Цеков
fengi
@lazyfactory абе важно е да е хубаво виното иначе ако не ми пукаше нали щях да си вземам МЕРАКЛИИСКО от 3 лв ...
lazyfactory
@fengi ,е от едно вино,ко да чакаш ве,готин? то много ,много не може да те изненада
Ясен Цеков
fengi
очаквах повече от това вино .......
Бу
missby
http://news.ibox.bg/news/id_463669296 Комисията по здравеопазване се извини за репликата 'Ин виво'... все още без да посочва категорично виновен и да наказва.
Леприкон
ZzZaPyr
Бачкаммм и Улевинов само налива акъли.........
Дацко Маринов
NjoYko
якооо ще получа служебен лаптоп :) Но кофтито е че е лаптопа на колегата...бившия колега кофти ситуация но.. той си е виновен
Ruslan Trad
Sham
денят започна ужасно и аз съм си виновен
Drъnata
Dr1nata
@sentinel Бе аз целия съм мек ти за колене ми приказваш. Не знам на кой свят съм бе човек, кото ще рече, че сме ги смесили тия всички работи и сме добавили вино
ирина
ryna
айде още малко... Милва е виновна, тя ми влияе така, ставам голям франкофон като е на близо :)
Drъnata
Dr1nata
@sentinel За бира ли беше или за водка или вино???
Цветелин Павлов
sentinel
След 3 вискита на работа е време да се присъединя към Комшията (@Dr1nata), неговото вино, неговото прошуто и неговите жени... (evil grin)
Цветелин Павлов
sentinel
@LiDSoN - ем ади с нас с Комшията на вино с прошуто...?! пък кофеин ще намерим от някъде :)
http://lidson.edno23.com/view/post:138421
Drъnata
Dr1nata
Завърнах се. Сега баня, хапвам и после на вино и прошуто :)
Angelo
@notexist поводи за теб да се напиваш може би ;) аз съм добро 9 годишно дете, което не пие нищо друго освен ягодово вино ;) добре съм иначе, през повечето време
Георги Неделчев
joronedelchev
"Ех, Стоянеее, все с мерак го правишшш". Новият връх в битовата реклама. Мераклийско вино от Ямбол.
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата