joronedelchev
Сърнешката пастърма, ужасно солена, е страхотно мезе за червено вино. Напиваш се неусетно.
_vin_
Палачинки....ядат ми се палачинки и т'ва е!!!! Също така ми е тъпо...Вие сте виновни...
museau
Сбора мина .Пробвах 16 вида вина ,опитах от няколко баници, изядох три кокоши чорби."Прясното" вино ( божолето,както му казвам) ми дойде в повечко....
Dr1nata
Тая вечер сме на червено вино и прошуто!
nickname778
@elle ще умираш права ? Я по-добре върви шибни едно червено вино, тегли им една майна и да видиш как внезапно ще ти се дожиее
ENIGMA
хората са странни понякога-защо повечето си мислят,че някой друг е виновен за кофтито им настроение?