Търсене на постове: вино

Йордан
Qlamoff
Добро утро пияницеее :D Снощи баща ми купил една бутилка вино и уж да пробвам уж тва, а изпих 2 чаши :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Сърнешката пастърма, ужасно солена, е страхотно мезе за червено вино. Напиваш се неусетно.
Велислав
_vin_
Палачинки....ядат ми се палачинки и т'ва е!!!! Също така ми е тъпо...Вие сте виновни...
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l току що разбрах че и улевинов е закусил с това :D
Дарин Дончев
museau
Сбора мина .Пробвах 16 вида вина ,опитах от няколко баници, изядох три кокоши чорби."Прясното" вино ( божолето,както му казвам) ми дойде в повечко....
Drъnata
Dr1nata
Тая вечер сме на червено вино и прошуто!
Георги
nickname778
@elle ще умираш права ? Я по-добре върви шибни едно червено вино, тегли им една майна и да видиш как внезапно ще ти се дожиее
Мануела
ENIGMA
хората са странни понякога-защо повечето си мислят,че някой друг е виновен за кофтито им настроение?
Емил Станчев
Emyto
@eagle, ха, Емуто ти бил виновен. Вместо да се изгениялиш, като говориш с мен, ти изпростяваш. Някак не се връзва.
kypidoncheto
@venom ма аз повече ще дойда за виното :D:P
Вангел Стоев
venom
@kypidoncheto има печен бекон,омлет по селски,мусака и червено вино :)
Пламен Петков
x-man
@Geri ммм забавно не бих казал, само понякога е забавно :) предимно се разправям с хора и все аз съм виновен като се оплеска нещо
kypidoncheto
@Geri виновен за тая сапунка :P:P:P
Гергана
Geri
@kypidoncheto виновен за какво? :)
kypidoncheto
@Geri не се обръщай към мен а към тате @RMPG той е виновен ]:-)
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата