doskias
Vivaldi - The Four Seasons - Summer (in G minor) - едно от най-релаксиращите неща - класическа музика, в компанията на чаша червено вино - Наздраве!
eli4ka84
стара БГ музика с бутилка бяло вино преди полета... утре в 6ч. ще ме боли глава..
eneq
днес ми е хипер объркано. чувствам се виновна и глупава. хубав край? начало? задънена улица?
Marico
Вино, жени и песни не е като коли, пари и "от кой квартал си".
bobz
@man0l на татко виното е чудесийка (особено след втората водна чаша), най-хубавият гроздов натурален сок без консерванти, който съм пила и да, проектът е към ЕС
bubulinka
мразя да пиша по среднощ... ама аз съм си виновна
podmatrix
Видях нещо навън и ми стана хипер сдухано, но карай, аз съм си виновен (пиянските ми тъпи истории)