Търсене на постове: вино

doskias
Vivaldi - The Four Seasons - Summer (in G minor) - едно от най-релаксиращите неща - класическа музика, в компанията на чаша червено вино - Наздраве!
Serjo
Serjo
@Rx-Ende ,то е хубаво до като си почиваме ,ама после ни го изкарват тъпкано,като чели ние сме виновни
Георги
nickname778
@bubulinka мисля че другарката трябва да определи и виновния да понесе достатъчно сурово наказание ( напр. 2 седмици без интернет )
RuuL
@aftercollabz направо кенефа на жълтите павета трябва се гръмне целия лично мнение... то колкото са виновни тия толкова и ние щото си траем
Любомира Новачкова
bubulinka
@Rx-Ende хахахах еми и аз съм израснала със същите неща и военни екшъни... не са виновни родителите, просто децата са си идиоти по пордазбиране
Николай Алексиев
duggme
колко работа ме чака само дее*а :) хехехехе ама аз съм си виновен и ще си понеса последствията с много ама мноооого работа и така ;)
Ели
eli4ka84
стара БГ музика с бутилка бяло вино преди полета... утре в 6ч. ще ме боли глава..
Енея
eneq
днес ми е хипер объркано. чувствам се виновна и глупава. хубав край? начало? задънена улица?
Йордан
Qlamoff
Хмм... Нямам никаква работа... Пия Сангрия- испанско вино и се ровя из разни блогове... Айде от някъде да изникне поръчка- не издържам така в скуката... :( :(
Светозар Георгиев
voic4e
@cruzz16 Виновно обществото :) Макар че не бива да се прекалява и с обратния вариант.
Мартин
MARFI
Серем и легам, белото вино ме прокара ;)
Coverdale's PRwife
Marico
Вино, жени и песни не е като коли, пари и "от кой квартал си".
bobz
@man0l на татко виното е чудесийка (особено след втората водна чаша), най-хубавият гроздов натурален сок без консерванти, който съм пила и да, проектът е към ЕС
Любомира Новачкова
bubulinka
мразя да пиша по среднощ... ама аз съм си виновна
Мартин Маринов
podmatrix
Видях нещо навън и ми стана хипер сдухано, но карай, аз съм си виновен (пиянските ми тъпи истории)
Страница: 64 65 66 67 68

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата