Yancheto
Ти имаш ли ферма във Farmville - Ако нямаш, сега е моментът да се логнеш и да станеш виртуален селянин…
http://razkritia.com/%D1%82%D0%B8-%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%88-%D0%BB%D0%...lle/
Kamino
Хора, знаещи и можещи, някой може ли по-подробно да ми обясни що е то виртуален принтер и как точно се използва?!
http://www.sexnature.org/component/option,com_kunena/Itemid,92/func,v...1156
ladyjoana
@man0l виртуален секс ли си правил?
Forsi
Ех,опитвам се да подкарам DMT PRO под 7-цата.(По-точно да маунтна виртуален IDE драйв) За час и нещо 5 Blue Screens of Death...