belushka20
Пръснах се със жестока тренировка home made <3 и се награждавам с един портокал и вкусно чайче! ^^
belushka20
Ям Холидейка МАХ... Тва е екстремно вкусно!
blacksnoopy
Отивам да си сготвя нещо, демек сандвичи
nemesys
"Да псуваш безвкусно облечена абитуриентка е като да обясняваш колко е лоша чалгата - няма абсолютно никакъв смисъл, защото кучетата лаят, а керванът си върви."
disappointed
В крайна сметка, това си остава най-вкусния сладкиш, който мога да правя.
Sinbg
Ако искаш да отслабнеш трайно и здравословно, започни да закусваш сутрин нещо малко, вкусно и диетично.
http://sin.bg/dietata-zapochva-ot-zakuskata
nemesys
Писна ми! Бахти бавния влак..
FromTheInside
И ще дойде да ме вземе с колата, за да пием вино в тях!!!
Аз пък изядох едно енергийно барче за 2,50лв и мисля да не ям цял ден !
Протеини, майка !
Mar 18 2013, 11:37Ще станеш нацепен кат животно
Mar 18 2013, 11:39лол, то не се нацепваш само като ядеш лол
Пък и мен ме кефят има едни дето имат и l-carnitine идеални са за едно хапване.
Mar 18 2013, 11:48Аз иначе тъкмо хапнах малко пилешко печено филе и 1 яйце
Гледам "обилното" хранене да е на обед. Закуската до обяд само плодове, малко ядки и чай и вода.
Mar 18 2013, 11:49