Niks
От тея лекарства по зъбите ми.. всичката храна има вкус на Йод.. обаче има и по-лошо.. взе да ми харесва.
rups
Много вкусен балсам за устни с истински шоколад в него.. yum yum
sandprince
тва е най-вкусният профил в едно23
http://xavier.edno23.com/
dandelion
Сънят ми разтълкуван: ще разбера истина, ще последват неприятни обяснения, ще последва промяна не по вкуса ми, оптимизъм, ще увенчая с успех постоянството си...
eyankulov
Пие ми се едно кафенце, само заради вкуса му, но като знам, че утре съм на даскало требе да се въздържам :/ Еб@ти