_e7
здр сеота, имам въпрос към вас - каква урл структура е най-добра за блог? site.com/ime-na-statia, site.com/2017/06/ime-na-statia, blog.site.com/...
eMkyyy
4 дни ще прекарам в София . Някакви съвети какво трябва да се види ?
belushka20
Хора имам един много сериозен въпрос към всички които работят извън България. Ние с мъжа ми искаме да напускаме БГ да работим другаде и ми трябва малко инфо.
Ducky
Първия ден на стажа ми в галерията мина ужасно странно. Трябваше да се подготвя за разноцветните отзиви на посетителите.
Ducky
Днес ще ходя да си издирвам термос или по-голяма термо-чаша. Нямам идея къде има такива неща, някакви идеи?
Bobdweller
Намерих българската Avril Lavigne! I'm in love! :O
joronedelchev
"Галерия" - ето това е афера в стил "Уотъргейт". Познайте кога е започнало подслушването? През 2008-а при Станишев, разбира се.
pacopetkov
Kакъв искаше да станеш като пораснеш, а стана ли?
blacksnoopy
Абе защо Carousel-а в Jetpack ми показва снимките в галерията в размер 300x300, а не full size, много грозно..
http://www.ovcharski.com/2013/01/26/sravnenie-dof-full-frame-micro-fo...irds
blacksnoopy
Бате Сашо - Галерията На Сенките (премиера)
joronedelchev
Прогнозирах още няколко месеца живот за в. "България днес", но май и те ще са му много. Въпросът само е - той ли ще спре първи или "Галерия".
а ако се добави и език как ще изглежда
Jun 09 2017, 17:20site.com/bg/blog/zaglavie, site.com/bg/blog/2017/06/zaglavie, site.com/bg/portfolio/proekt-eno
Jun 09 2017, 17:21абе деба ще е site.com/нещо-си и site.com/something на английски с rel="alternate" hreflang="x" връзка
Jun 09 2017, 17:22Ще трябва да има и езика задължително, иначе няма как да го дефинираш. Може да еsite.com/нещо-си, но на английски трябва да е site.com/en/something
Jun 09 2017, 18:05И много е важно при късите урл адреси, да не забравиш breadcrumbs навигацията.
Jun 09 2017, 18:06