Търсене на постове: джони

totomir
Сандра Бълок и Джони Деп са любимците на американската публика | Информационна агенция КРОСС
http://www.cross-bg.net/lyubopitni-novini/1094568-sandra-balok-i-dzho...ika-
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Седя си с Джони У. пред компа и водя монолог, за това, кой да е следващия филм, който ще изгледаме :D
fransk Cognac
viktorkoichew
@rups ти си по пияна и от мен,.с;DDDD, вече съм на малц! Не е Джони, ама влиза тънко :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Съжалявам @feronia, първото шише беше Джони и вече направих своят избор. :D
Йордан Яламов
Yalamov
Имам десетина лепенки Джони Уокър! Сега остава само да ги налепя ^^
Ally
alish
@schizophrenia трябват ли ти ръце-ножици? xD на джони деп му пречеха бая... успя да направи само няколко весели храсталака...
Ruslan Trad
Sham
Написах пост 1999 в Twitter. Сега очаквам да дойде Джони Деп и да ми поиска Деветата порта.
Mediibg
Меган Фокс и Джони Деп - най-секси кинозвезди
http://www.mediibg.com/?p=184
Вергил Пенков
VPenkov
@dandelion мисля, че Джони Деп вълна не е толкова смислена ако не е комбинирана с Тим Бъртън :)
Еми Окснитси
dandelion
На Джони Деп вълна съм. И Don Juan DeMarco беше приказния край на вечерта ми :)
4laf.co.cc
1254300270882828.jpg neo56
Търсят заместник на Джони Деп за "Карибски пирати 4"
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/TRSYAT-ZA...I-4/
4laf.co.cc
1253999962682411.jpg neo56
Джони Деп режисира музикален клип?
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/DZHONI-DE...LIP/
Божидар
1253529599167995.jpg magiiko
Джони Деп се отказва от “Карибски пирати 4″ http://is.gd/3wg3J (чрез @svejo)
http://is.gd/3wg3M
4laf.co.cc
1253526993176378.jpg neo56
Джони Деп се отказва от "Карибски пирати 4"?
http://neo.host56.com/INFORMATSIYA-NOVINI-I-MEDII/DZHONI-DE...I-4/
Теодор Георгиев
1251300940387252.jpg tedo92
Гледах Finding Neverland. Страхотен! Много готина роля на Джони Деп. :)
Страница: 2 3 4 5 6

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата