_PKP_
И малко почивка с дизайненето..
simsy
Онзи ден на упражнението обсъждахме apple. И лекторката пита колко от нас имат Mac. >>продължава в коментарите
podmatrix
Да си дизайнер не е хич добре!
Snooby
Ок тия коментари новите ме радват донякъде, но ми липсва стария интерфейс на Едно23, най-вече логото!
Snooby
Какъв е този jump.bg... -_-'
sandprince
ПФ..за кво се пускат конкурси за дизайн, като победители са все некви известни имена. няма смисъл просто...
BlueDragon
Чакаме да видим сега и дизайна на едно23, че този не е особено задоволяващ.
alex95
Много ще ме наплюете сега ама новото едно не ми харесва.. Много оплетено, прекалено много работи има и доста по-обикновенно от предишня дизайн