Търсене на постове: дизайн

Петьо Пенев
_PKP_
И малко почивка с дизайненето..
Николай
nylonboy
Я, нов дизайн... И пак търся бутона за нов пост "с кучето" :D... Абе я да си продължавам с четенето аз :)
Юлиян
yuliyan
@ZzZaPyr, ами човек... аз не искам edno23 да загине след 2-3 месеца, а ти?
Иван Савков
sandprince
СМЪРТТА НА EDNO23
http://isavkov.net/edno23-death/
Симона
simsy
Онзи ден на упражнението обсъждахме apple. И лекторката пита колко от нас имат Mac. >>продължава в коментарите
Мартин Маринов
podmatrix
Да си дизайнер не е хич добре!
emoss
emoss
Новият Едно23 кефи. Обаче дизайна ако беше като предния, щеше да е по - добре. :)
Denis Zhekov
Snooby
Ок тия коментари новите ме радват донякъде, но ми липсва стария интерфейс на Едно23, най-вече логото!
Denis Zhekov
Snooby
Какъв е този jump.bg... -_-'
Иван Савков
sandprince
ПФ..за кво се пускат конкурси за дизайн, като победители са все некви известни имена. няма смисъл просто...
Иван Савков
sandprince
Правя тука един дизайн с плажове, шезлонги и т.н и така се замечтaх.... :D
Александър
BlueDragon
Чакаме да видим сега и дизайна на едно23, че този не е особено задоволяващ.
Леприкон
ZzZaPyr
BTW новото едно23 > facebook+twitter :)
Алекс
alex95
Много ще ме наплюете сега ама новото едно не ми харесва.. Много оплетено, прекалено много работи има и доста по-обикновенно от предишня дизайн
Димитър
svenxxx
Хайде, аз изчезвам, отивам да превеждам субтитри :)
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата