sentinel
ден 1ви от отпуската ми започва със ... счупен домейн контролер :@
blacksnoopy
Godaddy промо код за renew на .com домейн - ZINE7. От $10,86 стана $7,67
DevStorming
Първо по рода си дело за кражба на домейн (06.08.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1191
DevStorming
Открива се нова домейн зона .VIP (01.08.2009)
http://www.devstorming.com/?p=1185
Soul4o
Сериозно обмислям да напусна тази 'СЕО игра'. Нямам никакво намерение името ми да се свързва с това на тея спамери, само защото сме на един домейн.
muiiio
Тия уиндоуси и тъпите им домейни ще ме побъркат. Бахмааму!
pisio
@Method-X всеки прави грешки. аз взимам домейните си от там и ги пренасочвам към мойте хостове, обаче проблема , сега е че трябва да съм на собствен сървър