yuliyan
Струва ли ми се, или във .net - Как направихме people.bg всеки въпрос звучи някак саркастично? xD
aftercollabz
ей, не е лесно да си измисли човек име на домейн.
semprom
Как с JS мога да взема инфо от друг домейн? Нещо подобно на функцията LOAD на jQuery.
cloxy
Купих си много хубав домейн, не мога да повярвам, че беше свободен.
http://sharelocation.com
semprom
Хей! Вече се отваря edno23 от домейна а не от Jump.BG ..
simsy
Май реших да си направя блог...
pesho
Чекбокса за запомняне при логин не работи, поне при мен
pacopetkov
Проблем: свързах единият ми домейн с блогър, но сега домейна се зарежда само ако отпред има "www" Ако го напиша само "домeйнами.com" не зарежда! Дайте съвет?
Благодаря ти, сега ще се направят корекциите, 100% ще има и други, но ще гледаме максимално бързо да ги изчистим
Feb 17 2011, 13:07http://i52.tinypic.com/2aj19fr.png | http://i51.tinypic.com/4kfa8g.png | http://i51.tinypic.com/1z4lgzt.png
Feb 17 2011, 14:49Прави, прави, но ще се оптимизира, благодаря за репортите!
Feb 17 2011, 15:27Иначе, @mind, браво! Харесва ми като дизайн сайта, по-нататък ще пробвам и услугите
И само 1 въпрос споделеният хостинг предлага ли ffmpeg ?
Feb 17 2011, 15:28Да
Feb 17 2011, 15:37