ZzZaPyr
В кой век, по дяволите, живея... Кога тъпият ми доставчик, най-накрая ще си прекара оптиките и ще имам нет, дори когато гърми... Писна ми!@!#$%!
NetCutter
Скапан доставчик....не съм си плащал нета едва 7 дни след срока и вече почна да прекъсва. Преди ми давахте 9 дни, бе!!!
miro91
ся имам безплатен интернет, майка ми е учителка и се записа за безплатния нет и нашия доставчик е включен и ся няма да плащам нет, ъп спийда ми е с 1 мб повече
fcolor
Страшна идея! Всеки affiliate да "приземява" изпратените посетители на своя собствена страница при доставчика. Работи, особено за по-малки affiliate програми.
fcolor
"Да предлагаш възможно най-високата комисионна не е най-доброто решение за доставчика и за партньорите, дори в краткосрочен план". Може е да не проработи"...
aviatrix
Windows xp = 10 mb/s max download , Win 7 =3 mb/s ( мегабайта а не мегабита ) много странно .. един и същ доставчик .. едно и също пц ..
stylius
Много добра реклама за Интернет доставчик!
http://bloodys.com/?p=2182