Bobdweller
Колко е приятно да няма работа бе да му се не види!
bgdn
Не ви стигат другите унижения, ами и пиете газиран компот от череши с малко ракия, внос от Англия.
War1an
От laptop.bg са много бързи, още в 10 и 9 ме събудиха за потвърждаване на поръчката. Което е добре, защото при други сайтове ти звънят в 7 вечерта
mitternacht
По-често поддържате ли приятелски взаимоотношения с бившите си или сте скарани с повечето от тях?
dilana
Никога повече суши! А след това нещо се разтопих :O
mitternacht
Как се запознахте с гаджето? С какво спечели вниманието ви? Бързо ли хлътнахте?
mitternacht
Печелили ли сте нещо от тото, лотария ор съмтин?
Ама и без работа не е работа
Jul 04 2014, 00:50NO! It's awesome!
Jul 04 2014, 01:10кефи ме как единия пост с другия става рима
Jul 04 2014, 01:23