eddy
hey mambo, hey mambo italiano ляллялялялял
SaTaSi
Заминавам за четири дена при съкровището (свекървата) имам запазен час за масаж от нея и мога да кажа с ръка на сърцето, че тя наистина е съкровище.
Ducky
Прочетох си днес последните 100 страници от "Полет над кукувиче гнездо". На моменти ми идеше да захвърля книгата в ъгъла на стаята и да не я погледна повече.
_e7
нужно ми е да знам, че и други хора са се смяли на този клип
mitternacht
Някои хора са като герои от романтичен филм, а други... е, все някой трябва да снима отстрани, нали така?
belushka20
Охх, май не мога да съм по-благодарна. Болничка съм, а той дойде от другия край на града за да ми донесе аналгин и да ми изведе кучето. Доброволно :3
viktorkoichew
Току-що дойде писмото от Google и след като въведох пин-a вече студиото излиза на картата редом с другите студия в София. И като втори резултат след Sofia Ink!
_e7
всеки път, когато се запозная с момиче, което ми допада външно я stalk-вам по фейсбук, за да видя от какви неща се интересува и се разочаровам. every fucking
mudisoft
Някой знае ли какво би накарало Chrome да рендира картинка по-зле от Firefox? sharpness ми се губи и нз що...
eddy
като си помисля, че от другия четвъртък ме чакат цели 20 дена почивка и изведнъж сърдечният ми ритъм се нормализира и депресията изчезва.
Ho, ho, ho, you mixed up Siciliano
Feb 15 2014, 22:05Знаех си, че @dialana ще отговори първи на този пост.
Feb 16 2014, 00:08Шшт... другите не знаят.
Feb 16 2014, 00:09