belushka20
Два дракона си говорят. Единият кихнал, а другият му казал: - Е-е-е...! Пепел ти на устата!
mitternacht
Съвет от батко ви: 1. Пийте качествен алкохол (на другия ден също да ви е благо) и 2.пишете поезия (ако можете. ако не можете- опитайте се)
Bobdweller
Ако някога сте искали конкретен отговор за смисъла на живота като цяло, длъжни сте да прочетете тази кратка история. Interesting stuff and ideas right there.
http://www.galactanet.com/oneoff/theegg_mod.html
aviatrix
"Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."
mudisoft
I've cracked the code! open source hardware.
Мисля да изрисувам едно по-стилизирано дръвче и да накачулим снимки там че стената е много празна
А в моята ще се слагат тапети и ще се вихря с други неща йе
Jun 04 2013, 23:03Еми, ето това е разликата. Ти си арт човек, аз съм прост slacker.
Jun 04 2013, 23:14Има арт и в slack-ването
Jun 05 2013, 07:55Колко пари ти даде майка ми за да напишеш това? Nice try mom.
Jun 09 2013, 13:10lol
Jun 09 2013, 14:22