spaceman90
Кво става с тва Diablo,ще го кракват ли няма ли да го кракват..?!
gg04
Пиша си с 1 мацка и тя вика: - Висока, стройна и с големи цици съм. Аз: - 69 правиш ли? Тя: - 69 правя другия месец.
bekyarov
Diablo 2.5 или Path of Exile, според мен едно по-добро продължение на diablo 2
Nona
Честно, мразя хора, които се представят за големите интелектуалци, препоръчват ти книги и като ги прочетеш си даваш сметка, че другия не ги е чел. ;в
BurnX
Днес са много широко рекламирани методи, за стопяване на талията (и други проблемни места), с 2-3 см почти моментално. А съвсем друг въпрос е, че можете да поха
http://www.dieti-online.com/2012/04/blog-post.html
blacksnoopy
Одеве четирима татковци се сбиха в южния парк. Беше доста странно и ефектно. Никой не смееше да ги разтървава.
blacksnoopy
Замислям се за Galaxy Nexus, че ще ми е нужен нов апарат, а цената му е добра в момента. Споделете някой минус на модела :?
http://smartphone.bg/smartphones-samsung-samsung_galaxy-sam...exus
joronedelchev
Отново много добро предаване на Кулезич.