blacksnoopy
1366x768 на 15,6 малко ли са ви?
disappointed
Влизам в спалнята, баща ми: Чшууууу *усмихва се* Гледам порно *пак се усмихва*
belushka20
Продавам iPod Тоuch 2G 8GB цена по договаряне, в отлично състояние и оригинална кутия + подарък гумено противоударно калъфче.
bgdn
От днес на колана ми стои скалпа на хакнато iPhone приложение...
mitternacht
That awkward moment, when... всеки се мъчи да вложи повече старание от другия.
spaceman90
Като заговорим за форми...
Snik4er
Някакъв cloud да си съхраня музика и разни други неща около 100GB?
MKaragyozov
"Можем да имаме или демокрация, или концентрация на богатството в ръцете на малцина, но не можем да имаме и двете." - проф. Ян Айерс и проф. Луис Брендис, NYT
alex95
МРАЗЯ STEAM. -75% на всички игри, които обичам. Купих си Portal, Portal 2, Just Cause 2 + всички DLC-та, пък после къде са ми парите
blacksnoopy
Всички хора ме радват - Някои с присъствието си, други с отсъствието си
MKaragyozov
Изява на един двободен блогър, уличен проповедник и интелектуален екстремист, интересуващ се от политика, блондинки и други магически явления:
http://avtorski.pogled.info/article/25888/Zashto-sam-sotsialist
bgdn
1:55 е но си лягам със чувство за изпълнен дълг след като елиминирах няколко проблема. Утре ще елиминираме и другите и излитаме!
а като съм свикнал на голяма резолюция е шит. то и сегашният ми лаптоп е 1600x900
Dec 31 2011, 16:08ми тогава няма какво да се чудиш и маеш -1080p !
Dec 31 2011, 16:27определено са малко ..
Dec 31 2011, 19:38Започнах да се изкушавам за i7/8GB/555M за сметка на резолюцията http://laptop.bg/laptops-lenovo-Ideapad_Y570-...0_59316657
Dec 31 2011, 19:41Трябва да реша от кое ще имам повече нужда
Dec 31 2011, 19:41