gogata2427
обвързваш се с един човек,на другия ден други двама ти пишат разни неща,че им се иска да са с теб и би могло да се получи..
dandelion
Да започна и аз деня си като шефката си - с affirmation: Днес ще изслушвам другите и ще си запазя псувните за последния момент.
nemesys
В секциите за гласуване 3-ма вършат цялата работа и още 20 те гледат все едно си терорист!
gogata2427
това,че вие сте с едни планове за ваканцията,не значи че вашите родители нямат други..
gogata2427
за да има втори в живота ти,значи не си щастлива с първия.знаеш,че е по други,но го търпиш.слагаш много запетайки,ще ме е яд та..като си жена за поклон.. :@
Bozhidar
ПМ-ката : таговете с малки или с големи букви се пишат? (записва в тефтера нещо) поглежда жално. ( А ти си викаш, това е човек който 5 години прави само това?)
LiliyaDianova
най-накрая минах няколко пъти покрай унито с Голфчето ^^
pacopetkov
Не се тревожи, ако си различен от другите.. тревожи се, ако започнеш да приличаш на тях!
Ох мани на мен оная вечер ми звънят "аре да излизаме" ахаха
Oct 24 2011, 21:08