eddy
Кажете нещо готино, уху. Споделете, похвалете се
eMkyyy
Дали си струва да го купя на наще да ми освободят другия лаптоп който ще ми върши работа.Ползват го само за телевизия и браузване нищо друго.
http://www.walmart.com/ip/Hisense-Chromebook-11.6-Quad-Core-Processor...p13n
mitternacht
Разкажете за такъв (куриозен) момент, в който сте били слепи за намеците на някого от другия пол... If you know what I mean...
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
blacksnoopy
10ти от 92 участника, fuck yeah
tedo92
Снощният концерт: Mastodon, Clutch и Corrosion of Conformity. Нямам глас (буквално), нито думи да опиша колко добро беше!
blacksnoopy
Агетират ме за няколко концертчета в Англия, ама май не ми се харчат толкоз пари
eMkyyy
Диря си компания за Costa Rica другия месец. Някой да е навит?
mitternacht
Какъв вкус има Йегермайстерът? Кое препоръчвате да си взема (като се наканя някой път да отскоча в магазина) - това или Бейлис?
mitternacht
Мамка му, пичуе, нашите набори вече - семейства, деца, жените - бременни. Ние кога? Айде, тука имаме някои и други сладури дето са си в сериозни връзки... ама..
dilana
Баси тъпия мак. Не мога да ползвам мишката и да слушам музика едновременно през bluetooth.
_e7
защо не мога да изтрия други коментари?
Ядохме мусака с @aviatrix и сега пием супер якото уиски.
Nov 24 2015, 22:59 през mobiBrought to us by @Rx-Ende
Nov 24 2015, 23:09Подготвям първото си видео ревю на английски
Nov 25 2015, 00:06@mitternacht, от теб не го очаквах, бързо да се поправиш
Nov 25 2015, 13:51преместих се да живея в северна Белгия
Nov 25 2015, 16:19