BlueDragon
Щели да снимат "Непобедимите 2" в Бояна филм студио (София)....
mitternacht
"Would like to know you better"
joronedelchev
Доволен съм от тенис-коментаторите на Евроспорт.
dandelion
Back from Ibiza! Толкова пари изхарчих, че чак не ми се мисли...
velkoto
Германия и Австрия излизат един срещу друг в един от най-интересните футболни двубои от квалификациите за европейското първенство през 2012 година
http://prognozisport.com/germaniya-avstriya-02-09-2011/
bgdn
Press: "Проститутки с билет за шест евро на нощ?"
sickornot
there is a hell believe me I've seen it, there is a heaven lets keep it a secret
Утре ще стискаме палци и на краката
Sep 14 2011, 16:28На миналото Европейско ги бихме с 3:0 , ама сега са станали машини руснаците
Sep 14 2011, 16:31Трябва да се стегнем и да ги бием. Отстраниме ли Руснаците, нещата стават някак си по лесни!
Sep 14 2011, 16:33Точно! И ми се иска днес Чехия да отстранят Полша.. което малко трудно ще стане..
Sep 14 2011, 16:36Не ги следя толко подробно, но се надявам да стане
Sep 14 2011, 16:39