gogata2427
на-на-на-на-наа,да 'ода да пускам еврофутбол ли :Д
t0m3kk
Nadia Ali пак размазвааааааааааааааааааааа....
gg04
Най-бруталния футболист. Този Пепе е откачил.
gogata2427
еврофутбол ли , не смятах , че било толкова заразително ;dd , само да не е постоянно ;xx
gg04
Кмете, кмете... Ние ке унищОжим Европа, не они нас!
crimsonsoul
Охх Coolbox и Евроком ..... пак се "подмокриха" от дъжда вчера .... и интернет-а е забавно място
и бая ще позвъниш хич да не е
Mar 28 2011, 23:26До канада ми взе два евро цента за landline. Да звънна на моя човек Яни у добрич - 50 евро цента. Яка държава сме
Mar 28 2011, 23:27Да, в България товари много... Но аз преди години с 15$ цяло лято лафих с братовчедка ми в Америка и накрая имах 2$ останали...
Mar 28 2011, 23:29Оферта, оферта
Жалко, че няма особено евтини надежни VOIP варианти за наша държавица 'модерна' 
Mar 28 2011, 23:36