byrkanica66
Аз почти съм хвърлил топа те ма водяд към Европа!
stankoff
@Method-X Аз играя през GArena, там можеш да влизаш в бг стаи, европейски стаи.. всякакви. Преди цъках в Headoff, но сега ми казаха, че всички са в GArena.
antubis
Ако Savatage тръгнат на турне - тръгвам и аз с тях - Америка, Европа, Азия .. където и да е.