Ducky
Днес имаше прожекция на един независим филм в училище за живота на прекрасния български аниматор Антоний Траянов. Беше толкова вдъхновяващо! (:
notexist
Ей тоз го сънувам много често <3 ;д
eMkyyy
Из статия на калдата..." тоест вместо 5Gbps от него ще можем да очакваме поне 10Mbps. " (tmi) !
blacksnoopy
Цял ден ме стяга сърцето, утре съм на кардиолог :/
blacksnoopy
Довечера сме на "СЕКС, НАРКОТИЦИ, РОКЕНДРОЛ"
Ducky
Рецензията снощи мина супер. Писателя даже ми предложи на следващото му литературно четене да чета с него разказа си. (:
mitternacht
Всеки четвърти висшист работи в чужбина. Много хубава статия! За образованието, компетенциите и т.н.
http://www.dnes.bg/stranata/2014/03/25/vseki-chetvyrti-nash-visshist-...0185
notexist
Тирамису с две вилички, моля <3 Central Perk вече ми е любимото заведение. И са с едни малки симпатични диванчета, дето се гушкаш в него <3 Ах...
notexist
Спя до него и го сънувам как краде диня от чужд двор, за да можело аз да ям о.О
Намерих и трейлър на филма. http://vimeo.com/86823272 Може би ще го дават по БНТ1, но не съм сигурна.
Apr 09 2014, 22:00а, яко! ако засечеш филма някъде из нета, ще споделиш ли?
Apr 09 2014, 23:50О, разбира се! Но казаха, че ще го пуснат след 6-7 месеца, защото искат да участват с него по фестивали първо.
Apr 10 2014, 08:33