Търсене на постове: едиз

Ивелин Георгиев
h4ckY
Мразя го ... но поне е предизвикателстно и ми стана интересно :)
kypidoncheto
Ако ти се иска нов живот по добър от този който живееш сега пълен с предизвикателства, приключения и позитивна енергия, тогава ще трябва да чакаш да се преродиш
patblansh
кой да предположи че супата със спанак е истинско предизвикателство дори и за хората с много голяма уста... хахах
RadioBg
RadioBg
Направихме около 60% от редизайна на сайта, надяваме се след усилена работа и през уикенда в средата на следващата седмица да старираме новия сайт Radio.bg
Георги
FeelTheFear
http://fun.vestnik24.com/games/fun/nai-trudna...a_224.html Предизвиквам ви ! ! !
Иван Савков
sandprince
след 10-тина минути по БТВ: Предизвестена смърт . Якооо :D
Леприкон
ZzZaPyr
@favit с редизайн ;) Добре, добре ;) Повече кефи от стария ;)
Йордан
Qlamoff
@NjoYko мда.. един тотален редизайн, написване на нова система и цена няма да има. Особено, ако дизайна е различен и не наподобява конкурентите си...
Riznlog.com
1233754702979232.jpg Riznlog
РЕдизайна ни, заедно с интервюто за списание .net 184
http://twurl.nl/1rl4kd
---------
NetCutter
@eagle преоткри нова професия - РЕдизайнер :D
Георги Матеев
georgimateev
@NjoYko иха.. звучи предизвикателно :)
Ruslan Trad
Sham
Лесно е да те накарат да заплачеш, но е ужасно трудно да предизвикаш усмивка...
Владимир Комаров
Hamaelleon
@unleashed : абе тормозят ме, ама са лоялни клиенти.. от пролетта на 2006 досега са ми няляли достатъчно пари, а тази година ще правим и цялостен редизайн..
KOx2
@Method-X @schizophrenia бих го предизвикал на двубой но после ще ми е жал че нямад а имате къде да живеете :S ...
Деян Улевинов
freak
И btw отвратителен редизайн на Mtel :(
http://mtel.bg/sms/send_sms.php?
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата