Всеки лафи за новостите при #iPhone5 кат' по-добра wi-fi антена и поддръжката на повечето мрежи от 4-то поколение... Да видим кат' го пуснат хората колко ще...
Много шум за нишо. Наистина изглежда по-добре и по-примамливо, обаче само сравнен със старите iPhone-и, срещу телефони от сорта на Lumia 920 и Galaxy S3 издиша
е, нали искаш #iphone5
Sep 13 2012, 14:51ще продам @notexist
Sep 13 2012, 14:51Много шум за нишо. Наистина изглежда по-добре и по-примамливо, обаче само сравнен със старите iPhone-и, срещу телефони от сорта на Lumia 920 и Galaxy S3 издиша
Sep 13 2012, 14:53Ше се види като го пуснат, великия #iphone5
Sep 13 2012, 14:53Тогава пак ще напълнят "Apple Support" форумите с теми "Това не ми бачка", "Това спря да работи" и т.н.
Sep 13 2012, 14:54