mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
bgdn
WordCamp София 2015 ще се проведе на 24 и 25 октомври и има нужда от доброволци, които да помогнат с организацията. Ако имате желание да станете част от екипа -
https://wcsofia2015.polldaddy.com/s/wordcamp-sofia-call-for-volunteers
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
mitternacht
ба, мнозина юзъри буквално сме пораснали и помъдрели в тоя сайт
mitternacht
Мисля си.... обожанието е по-висша степен на желание.
Rx-Ende
За пръв път през живота си имам толкова силно желание да си фрасна монитора. "Значи пия алкохол защото.. ъъ.. алкохола може да те излъжее че ти е готинноо
hurmaqny
Някой иска ли покана за OnePlus One? Не че вече не можете да си го купите и без такава, де...
mitternacht
Флиртувате ли? (С ГаджИто не вАжи, щото е easy mode)
Bobdweller
Не обичам да ходя на работа, ама поне чувствам, че правя нещо и не вегетирам. В момента, в който се прибера обаче се чудя какво да правя и нямам желание за нищо
..да карам, ако ми се занимаваше с хиляди знайни и незнайни разходи - майстори, данъци, винетки... щях да си купя автомобил.
Nov 12 2015, 22:09Трябваше да започнеш с това, че нямаш желание. Само това ти е проблемът.
Nov 12 2015, 23:35...който е следствие от останалите
Nov 13 2015, 07:21Nope. Следствие е от мързел.
Nov 13 2015, 12:36И това.... малко
Nov 13 2015, 18:47