disappointed
Не, по дяволите, не се бориш за някого, когато му пишеш два пъти в скайп. Бориш се за някого, когато отиваш пред шибаната му врата и чакаш, докато не се отвори.
engise
Мама им да еба на тия нещастици... Сега като стане зимата -20 градуса нека видим какво ще стане с 50-60% от заведенията...
http://btvnews.bg/video/tazi-sutrin/da-se-razreshi-li-pusheneto-v-zav...html
Sinbg
Ново проучване показа, че Facebook и Twitter са много по-желани, отколкото секса в днешно време. Хората не просто са готови да намалят игрите в спалнята, но и д
http://sin.bg/iskame-facebook-i-twitter-ne-seks
aviatrix
Събирам данни , моля всички коит имат желание и андроид устройство да отворят сайта (виж линк) и да пейстнат урл-то което им се отваря , благодаря предварително
https://aboutmybrowser.com
sickornot
май натопих един мн приятен човек в желанието си да направя луди едни, които ме дразнят. сега ми е тъжно ;/
belushka20
И ето че събрахме вече 80 лв за операцията на кученцето! Благодаря адски много на всички до тук! Оттук нататък продължаваме все още рисувам,трябва да събера 300
alb
Една от основните ни цели в Black Market е не просто да създаваме стайлинги за определени хора, а да създадем у тях желанието да се върнат при нас когато отново
http://blackmarket.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B...html
coolpuppy
Именният си ден го прекарвам в БДЖ-то. Priceless. Общо 13 часа и 30 минути от Слънчев до Панагюрище. И от тях ми остават 3ч и половина..
Четох за това преди известно време в ign и идеята е много интересна. Какъвто съм nerd/geek, усещам как ще имам желанието да си я купя и тази конзола.
Nov 05 2012, 17:18ако излезе подобно нещо ще си го купя задължително, като цяло точно такава конзола търся в момента, но просто липсва на пазара :/
Nov 05 2012, 18:14