FromTheInside
И сега ще ви помоля за помощ. Утре имам нужда от най-позитивната ви енергия, пожелание за успех и стискане на палци (:
aftercollabz
елате ми на гости в melodicmind online club. тествам и изпълнявам (повечето) музикални желания.
http://www.rolling.fm/web/room2/3581840
FromTheInside
И к'ъв е извода: с човек, с когото сте си имали - вземане-даване чисто приятелство не може да има :/
samsara3nirvana
Last year at the university... Нещо никак не ми се учи. С всяка изминала година ентусиазмът ми спада значително. Магистратура - задочно!
notexist
Много съм зле, нищо не разбирам от футбол, а съм основател на една от най-популярните фен страници на Берое във Фейсбук... :о
specter
Започвам пак да изпитвам желание да нареждам римички в ритъм вместо само да създавам въпросния ритъм, но май няма смисъл ...
NjoYko
Оригинални, интересни, атрактивни, запомнящи се пожелания за рожден ден. Изненадайте рожденника с уникални пожелания за рожден ден. Специално подбрани пожелания
http://sanovnik.biz/пожелания-за-рожден-ден-2/
звучи ми като утеха за нежеланите :Д
Sep 16 2011, 11:19