Bobdweller
Имам да довършвам някакви презентации за работа и се чувствам като в гимназията/уни, когато имах да пиша домашни/курсови - 0 желание и безцелно киснене в нета.
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
bgdn
WordCamp София 2015 ще се проведе на 24 и 25 октомври и има нужда от доброволци, които да помогнат с организацията. Ако имате желание да станете част от екипа -
https://wcsofia2015.polldaddy.com/s/wordcamp-sofia-call-for-volunteers
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
познато чувство
Mar 30 2016, 02:06До болка. Мислех, че съм ги надрасанал тези неща, but I guess some things never change.
Mar 30 2016, 02:10