Търсене на постове: желан

Боби
Bobdweller
Имам да довършвам някакви презентации за работа и се чувствам като в гимназията/уни, когато имах да пиша домашни/курсови - 0 желание и безцелно киснене в нета.
Боби
Bobdweller
Damn, отдавна не ми се беше случвало да се събудя с такова нежелание да ходя на работа. Болничен it is. :D
Alex Moran ™
eMkyyy
Искам да ми пише и като ми пише нямам желание да и пиша... Е такова нещо не ми се беше случвало :D .
Fluxy
IMG_20151221_160752.jpg belushka20
Имай впредвид че имаше още 6 бройки ама.. с дедо ги изядохме. @Bobdweller
Георги Цветанов
t0m3kk
Направих си подарък (и на приятелката ми) 2 броя 6s :) Ще зарадвам 5 деца в неравностойно положение с подаръци за Коледа и сега обмислям покупката...
-=*****=-
mitternacht
Ако имах доверие в другите шофьори - тоест, не ме беше шубе да карам, ако имах доверие в катаджиите, ако имах доверие в пътищата, ако имах желание да се науча..
Стефан Митев
Rx-Ende
Мисля да разръчкам малко дизайна на едното във вариант в който да може да сe смени с инсталиране на хром плъгин например. Някакви идеи/желания? Дразнения? :)
-=*****=-
mitternacht
Hm, I feel the sudden need to get drunk. Interesting.... :)
Peter Nikolow
bgdn
WordCamp София 2015 ще се проведе на 24 и 25 октомври и има нужда от доброволци, които да помогнат с организацията. Ако имате желание да станете част от екипа -
https://wcsofia2015.polldaddy.com/s/wordcamp-sofia-call-for-volunteers
BE PREPARED!
coolpuppy
Нещичко с мен. :)
Еми Окснитси
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Валентин Апостолов
vapostolov
"Саутхемптън" знаят за желанието на Клайн да играе в "Ливърпул" и са готови с негов заместник в лицето на бека на "Спортинг" Седрик Соареш.
Fluxy
belushka20
Продавам литографски печати от курсовата си работа по Тери Пратчет :) Ако някой има желание да пише :)
Боби
Bobdweller
Осъзнах, че ако не искам да правя нещо, почти нищо не е възможно да ме мотивира да го направя, дори когато е за мое добро. Уж. That's messed up, man. :D
-=*****=-
mitternacht
Завиждам ви за желанието и умението да кодите. Само кат' видя някъв код и направо ми става зле :D А принципно съм учил тия неща в даскало.
Страница: 1 2 3 4 5

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата