Търсене на постове: желан

Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@ZzZaPyr чрд е ванка :) с пожелания за много успехи и всичко най ;)
Плами
1280061883479327.jpg plam4ica
Разбери дали желанието ти ще се сбъдне http://bit.ly/cbTrm5 (via @svejo)
shimamoto
@disappointed аз първо нея прочетох:) даже същия ден, в който я довърших имах честта да се запозная с автора на книгата и да получа автограф с пожелание:)
Георги Цветанов
t0m3kk
@kypidoncheto макар, че винаги можеш да направиш още 1 опит, стига да има желание за него :)
Denitsa
sickornot
@alish ЧРД на патерици. (винаги се сещам един ден след рд-то на някой) Хаха и пожеланията - да си все така ..
Ally
alish
хахахахахахах "...приятно изкарване на празника и да го пазиш тоя хубав гъз, ей" това беше... пожеланието. :D
Niks
Търся си нов колега - дизайнер. Трябва да има ОГРОМНО желание за работа. : )) Желаещи да ми пишат на директни! :)
Georgieff
Детството свършва тогава, когато желание искаш да ти изпълнява Снежанка, а не Дядо Коледа.
В. Сотиров
sown
@spaceman90 да и аз имах такива желания и мечти.. :D купих си як ск8 , паднах два пъти малко по-грубо и се отказах.. :D сега си седи в нас като окраса..
Валентин
Valcho
Клиента ви иска текста да се движи от ляво на дясно и това ви бърка в дупката на кура? Не се терзайте, а с jQuery желанието му обуздайте -> http://bit.ly/r141a
Радослав
Soul4o
@R3sp3k7 в момента с най-голямо желание бих ти я дал xD
R3sp3k7
@Soul4o а аз време имам за лични проекти, ама желание почти нямам :D пък и е по-трудно отколкото да направиш сайт за някой и той да се занимава да го поддържа
BE PREPARED!
coolpuppy
"Единственото му желание бе колкото се може по-бързо да я забрави.."
Niks
Та, вече съм горд (е не чак толкова) притежател на е71. :) А да, продава се.. ако някой има желание : )))
Алекс
alex95
@Intel Да, мой сайт защото ми писна от линукс-бг. Нямат желание нито да го дадат на някой да го оправи нито те да го оправят.. Perl скрипт на 10 години е сега
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата