6are
Добро утро е актуална тема в 6are сега - Всякакви пожелания за деня
http://6are.net/
yordanoff
Някой с CorelDraw, няколко свободни минутки и желание да ми обърне един .cdr в .ai?
Paola
Майка ми мисли, че прекалено много съм разглезила Чип, но пък какво толкова, едничък ми е, а и беше толкова желан! Нека е глезанчо
arogantni
... Но пък ако Гошето е целия в татуировки, слуша ужасна музика или е наркоман, автоматично става най-желаното момче в компанията....
mitternacht
Коментар относно желанието за изпращане на "Дръзки" като конвоиращ кораб- "Толкоз кинти броихме за тази фрегата и сега ако я земат на абордаж кво че праиме ?...