Търсене на постове: желан

patblansh
искам сок от моркови....да го пусна ли в кутията за желания?
Николай
harryniki
@hurmaqny чакам си пожеланието за лека нощ...че без него не мога да заспя
Axel
axel
Имаше нещо в някакъв блог за някакъв дето кандидатствал а работа в макдоналдс и беше писл някви глупости хипер смешни като желана длъжност изпълнителен директор
Николай
harryniki
@dandelion моля ти се , Чудо ! Това е най-съкровеното ми желание :(
Еми Окснитси
dandelion
@Snooby, ще изпълня само и единствено едно желание и то защото ме помоли учтиво. Shoot!
Иван Савков
sandprince
Ни знам що, ама изведнъж в мен се надигна непреодолимото желание да счупя нещо :)
Иво Ангелов
1258387371166591.jpg ivookoto
Повечето жени,работещи на улицата,,проститутки,,неса там по собствено желание,неса имали избор.Те са сред наи - уязвимите хора в нашето общество.Почти всички пр
shimamoto
@miss-impossible това е хубаво. при мен желанието обаче винаги липсва :D
Denis Zhekov
Snooby
@feronia не... беше пределно ясно какво му е мнението за мен и направо се почувствах нежелан в присъствието му.
Наси
nasibg
@miro91 Щото като съм си направил да съм плют, и желанието и мотивацията отиват на кино да се меркам пред тези хора, камоли да правя уроци.
Loyal Travel
LoyalTravel
Настръпва Новолетието! Очакване, светли надежди, съкровени желания в звезден прах - усещане за вечност! Да посрещнем заедно Нова Година! Разгледайте предло
m1L3na
"Очите ти от щастие да греят, в сърцето ти любов да затрепти и всички птички на света да пеят, защото днес празнуваш ти." :) хубаво пожелание :P
Ruslan Trad
Sham
@schizophrenia просто ти изпълнявам желанията:) и искам да си доволна!
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed как така такова желание? Иначе "при мен" няма място, но "за мен" можем да измислим нещо...
Георги Цветанов
t0m3kk
@gogata2427 превоза е най-малкия проблем :D стига желание да имаш винаги има с какво да отидеш и да се върнеш :D
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата