Rx-Ende
Нормално ли е когато видя Станишев по телевизията да изпитвам силно желание да му забия вилица във фронталния лоб?
eyankulov
Селянин хванал златната рибка. Тя му казала: -Добри ми селянино, аз съм златната рибка, пусни ме и ще ти изпълня три желания. Селянинът я хвърлил на земята...
gia1205
"Денят е неблагоприятен за нови срещи и контакти заради бликащата емоция и желанието ви да обиждате хората около себе си....." Източник: БТВ, Хороскоп за 19 май
ApoApostolov
Днес сред пороя на искрени пожелания покрай рождения ми ден е сблъсках с очеваден пример за едва прикрито лицемерно "зложелание" за ЧРД, и то от колега.
sandprince
положението е следното: чакам няколко клиента да си платят поръчките, чакам няколко потенциални клиента да се обядят след като им пратих желаните оферти