Nona
Някой тук чел ли е Библията?
notexist
Нямам ворд и пожеланието за сватбата ще е принтирано едно към гьотере.. Въх!
belushka20
Че и за капак ми се обяснява в "желания и копнежи" какво искал.. Ти му викаш - имам си мъж, не правя простотии, той продължава да ти дрънка на главата..
belushka20
"Най-обичам" когато не се съобразяват с желанието ми да си остана у дома.. 40 минути обяснявам на един мухльо, че хем не искам да изляза с него, хем съм болна..
Bobdweller
Днес се събудих с желанието да слушам Nelly Furtado. Хубави песни има момичето. Мисля, че е време да си дръпна дискографията.
notexist
Писмата са некролози на чувствата. Какво значи "Липсваш ми" след 7 дни? Или "Обичам те" след 7 дни?
Bobdweller
Мамка му, бях си направил sticky note с неща, които да правя днес, но с това време навън нямам желание да правя абсолютно нищо...
blacksnoopy
Намерих си паспорта и добре че е валиден до юли 2014, че не ми се даваха 80лв за нов.
disappointed
Днешният ден - точно и кратко:
silenceworld
ето от тук си взимам пожелания за рожден ден - Pojelaniq-bg.net
блах..не,хах.разбирам,че всеки с вярванията си,ама когато някой ми каже,че вярва на божийте глупости за мен този човек е с една идея по-изчаткал =) нищо лично
Sep 10 2013, 13:56В България религията се възприема повече като суеверие, отколкото вяра. Но има страни, които без светиите не минава и ден. Това си е част от културата и 1/2
Sep 10 2013, 14:04възпитанието на даден човек. Предимно НЕбългарин. Тук се кръстим в църква, щото баба така ни е казала и ходим от Великден на Коледа... 2/2
Sep 10 2013, 14:05И аз не съм я чел, но съм имал желанието от интерес. Но да не забравяме, че имам желание за много неща и пак не ги правя, така че...
Sep 10 2013, 14:38аз не съм
Sep 10 2013, 20:27