Sinbg
След новината, че Уитни Хюстън е починала, Азис се изказа доста неласкаво заради появилите се спекулации, че кончината на великата певица е вследствие на наркот
http://sin.bg/azis-za-whitney-houston-sama-si-e-vinovna
mitternacht
Ще си заработя за ново Ламборджини. .... Готово.
gogata2427
А ти харесваш ли твоята дама достатъчно ?
hurmaqny
Ебах ти противното време.
gg04
Отидох на рентген заради бронхита, а те ме пращат на допълнителни изследвания за плазмоцитом на гръбнака. Не знам как ще издържа до понеделник...
spaceman90
чудя се дали и Джак Спароу е пил рома си с чай от липа...?
Ethernet
Чуствам се предаден, заради майка ми и баба ми, вече и дядо ми гледа шибаните турски сериали!
Sinbg
Guns N’ Roses ще зарадват хилядите свои почитатели в България на 8 юли.
Sinbg
Деми Мур е болна от анорексия! С това заглавие гръмнаха американские медии, след като звездата бе приета в болница преди дни заради страшно изтощение на организ
http://sin.bg/demi-moore-bolna-ot-anoreksia