nikitov
Днес лети за Корея... Малко ми е прецепено заради работата, но мисля, че ще се справя.
yuliyan
Защо XAMPP 1.7.0 работи без проблеми, а 1.7.4 не пуска Apache и спира MySQL-а през 1 мин :/
nemesys
докато сме днес още .. :Д
Rx-Ende
Абе, навремето хейта тук беше по, хм, невинен. Уатс гоин он?
FromTheInside
на Globul най-яки съм им рекламите, заради музиката. Искам тази песен :///
http://www.globul.bg/bg/about.html?posm=2&vid=video66
bgdn
Press: "Бин Ладен искал ново име за Ал Кайда заради маркетингов проблем" ах този маркетинг и PR...
razloginfo
Над 115 семейства от Разлог ползват данъчни облекчения заради ипотечни кредити
http://razloginfo.com/news.php?extend.3673
joronedelchev
Кевин Макдоналд е велик режисьор, дори и само заради Touching the Void.
specter
Попрецакаха ме и днес... тези дни сякаш съм свикнал... уж бях освободен, а 5, заради мнението на доцента за изказа ми...