gogata2427
как може да ми се сърдите заради т'ва,че съм ви подразнил с шоколад.женско..
BurnX
Любителите на бързите автомобили и улични състезания със сигурност ще се зарадват на новината за петото продължението на филма Бързи и яростни. По време на сним
http://www.izvestni.info/2011/05/5-200.html
FromTheInside
ми то настроението ми е смотано , заради смотаното време...
BurnX
Риана присъства на събитието организирано за пускането на новия и парфюм на пазара.Ароматът се казва Rebl Fleur и отнел доста време докато се смесят различните
http://www.izvestni.info/2011/04/blog-post_30.html
Doninka
"Ако за обществото има нещо по-страшно от това жена да напусне съпруга си заради друг мъж,то е тя да напусне бъдещето заради настоящето" -прочетено днес
filmche
Съдят авторите на „Поредният ергенски запой” заради татуса на Майк Тайсън - Филмче.нет
http://www.filmche.net/index.php?option=com_content&view=article&id=2...d=92
Sinbg
Нова клюка се разнесе из родния шоубизнес. Според нея плеймейтката Николета Лозанова щяла да съди „Шоуто на Слави” за крупната сума от 100 хил. евро и то заради
http://sin.bg/nikoleta-sadi-shouto-na-slavi-za-100-000-evro
е това вече е брутално!
May 09 2011, 23:36Това е шоколад все пак!
May 10 2011, 01:05