Forsi
:@ :@ :@ Деба тъпата геометрия!! Намразих я заради тези задачи група Я за домашна!!!!
invisible101
...Без да молиш и да чакаш малките неща, идват,за да те зарадват,просто ей така. Но често ти ги подценяваш...Излез и намери приятел,хвани го за ръка...
http://www.youtube.com/watch?v=Fg0FtQN0B1E
bgdn
Press: "Затворен е ГКПП-Капитан Петко войвода заради стачка в Гърция заради стачка на петролопроизводителите" Айсиктир бе!
Silvina
Проблемите на dir.bg са заради пожар в Телефонната палата в София, според slusham.com.
http://www.slusham.com/29116
antubis
Dir.bg не работи заради пожар в Телефонната палата, където са им офисите.
t0m3kk
де'а чудя се как да направя хавата да си сложа Linux-a... Че искам и тъпия Win да седи заради баща ми и неговите прости игри... май ще купувам нов хард...
antubis
Segoe UI е най-съвършения фонт за операционна система! Живи да са MS само заради това си творение!
DobriniteNews
dobrinite :: Нов рентгенов апарат заработи в Бургас
http://dobrinite-news.com/?p=14734