Търсене на постове: за него

Fluxy
Apartament1 Picture belushka20
Яя да ви похваля мъжо какви ги прави :) 3D Interior :)
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
Поне ми познаха първата буква на името :D Nadya & Yvar
Еми Окснитси
image.jpg dandelion
10 за 17дирама или 30 за 55. Аз ли нещо не разбирам сметката? :)
Еми Окснитси
dandelion
Тежки няколко дни, незнайно защо се присещам за дядо.. ;( И трудно контролирам емоцията.
Snoopy
Screenshot_2015-07-30-11-19-33.png blacksnoopy
Да приема ли принца, да не го ли приема
Георги Цветанов
t0m3kk
Сега така кат' се замисля първо трябва да си купя бюро и стол, за да нямам проблем с рамото, а след това нов компютър + екстра монитор :D пак отидохме на 2к...
Еми Окснитси
Porsche_Blazer.jpg dandelion
Харесах си едно яке..и сега се мъча да го преживея...Порше Дизайн, зеленикаво, кожено...600лв след 80% намаление...:( Да се надяваме ще устискам да не го купя
its not Eddie
_e7
кои от мъжете тука са с дълги коси
Fluxy
belushka20
Сънувах говорещ, пържещ се, ходещ рак с две витаещи консерви около него и държеще една хлебарка срещу мен, която е захапала друга буболечка.
Plamen Petkov
11709540_10206888468756066_3950973440423468059_n.jpg pacopetkov
Доволен съм, направих си хубав подарък :)
Еми Окснитси
dandelion
Пример за някои от нещата които приемаме за даденост в Еропа. Тук ни четат фейсбука..
http://www.aljazeera.com/news/2015/07/australian-woman-deported-uae-f...html
Alex Moran ™
eMkyyy
Когато хората ме питат "Ще се върнеш ли да живееш тука? " и кажа "Не!" получавам доста странни погледи все едно са очаквали друг отговор...
Еми Окснитси
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
Fluxy
belushka20
Хора, утре е годежа.. стомаха ми е свит на топка, сърцето ми е в гърлото.. Вълнувам се покъртително много!
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
11709550_10155738407720253_331510059765341515_n.jpg eddy
аййййй, супер готино!
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата