blacksnoopy
Да приема ли принца, да не го ли приема
_e7
кои от мъжете тука са с дълги коси
belushka20
Сънувах говорещ, пържещ се, ходещ рак с две витаещи консерви около него и държеще една хлебарка срещу мен, която е захапала друга буболечка.
dandelion
Пример за някои от нещата които приемаме за даденост в Еропа. Тук ни четат фейсбука..
http://www.aljazeera.com/news/2015/07/australian-woman-deported-uae-f...html
eMkyyy
Когато хората ме питат "Ще се върнеш ли да живееш тука? " и кажа "Не!" получавам доста странни погледи все едно са очаквали друг отговор...
dandelion
Пътували ли сте някога на автостоп? А искате ли да пробвате? + историики
belushka20
Хора, утре е годежа.. стомаха ми е свит на топка, сърцето ми е в гърлото.. Вълнувам се покъртително много!
Simeon simeonov
вчера ще е било.
Aug 17 2015, 20:58Бела, става въпрос за пералнията, Бела - 2в1 пералния, Бела - хем огледало, хем пералния, Бела!!!
Aug 19 2015, 12:51такъв й е модела у 3д-то
Иначе тва е идеята ни за разположение у нащо апартамент у хола 
Aug 19 2015, 13:51подредете няколко картинки или фешОн часовник с лицето на джорджано на стената до трапезарията

Aug 22 2015, 00:51Ние си имаме един плакат с мисли на Айнщайн
Ще си го турим него.
Aug 24 2015, 10:04