Rx-Ende
Жена на средна възраст чете "Photoshop 7 в лесни стъпки" в метрото. That poor, poor woman.
bgdn
"Трябва да продължим да играем като през първото полувреме" с 35% притежание на топката
dilana
DEAD TRIGGER 2 е мега яката игра!
coolpuppy
До днес можех да се похваля, че не бях хапана от куче. Е, днес и това се случи и то Хела.. Нали знаете как се къса дреха като я закачиш някъде? △ Храсссс.
pacopetkov
Кажете ми някое интересно andorid приложение или игра, да се занимавам с нещо, че е скучно, а и еврофутбола не излиза!
nacholibre
Търся си партньор за тенис на маса, някой ако цъка да свирка
браво, аз там тоя месец съм 20$ назад, не вървеше грам, желая ти успех и занапред
Apr 28 2015, 00:11Благодаря! Късмет!
Apr 28 2015, 01:33Стига е... нестига, че си инсталирах #playOnLinux и #hearthstone, ся остава и pokerstars да си инсталирам и напълно ще заеба работата...
Apr 28 2015, 02:11И аз все още имам хартстоун, ама не ме кефи и не я играя.
Apr 28 2015, 10:39айляче е, ей така да пушиш цигарки и да се зарибяваш
Apr 28 2015, 21:26