Търсене на постове: игра

BE PREPARED!
Screenshot 2015-04-27 07.37.17.png coolpuppy
Току-що завърших турнир в и от 180 човека излезнах 1ва. От 1$ - 50$. :P 7ч игра.
Грозното Патенце
11149454_863902403663256_6967291736557409448_n.jpg Ducky
Очаквам "Аttack on titan" игралния филм. Поне героите са ги издокарали по-добре от колкото се очакваше. :D
Нико Митов
Ethernet
Първата ми честитка от КАТ ... от преди 4 месеца нарушение :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Жена на средна възраст чете "Photoshop 7 в лесни стъпки" в метрото. That poor, poor woman.
Грозното Патенце
11081227_817676931603113_8884070909021538991_n.jpg Ducky
Цяла вечер играхме fuck, marry, kill. BEST. NIGHT. EVER. :D
Peter Nikolow
bgdn
"Трябва да продължим да играем като през първото полувреме" с 35% притежание на топката
Грозното Патенце
Ducky
Взеха ме на стаж в една галерия, за да представям пост-апокалиптична изложба. Мисля, че съм създадена за тази работа! :D
dilana
DEAD TRIGGER 2 е мега яката игра!
BE PREPARED!
coolpuppy
До днес можех да се похваля, че не бях хапана от куче. Е, днес и това се случи и то Хела.. Нали знаете как се къса дреха като я закачиш някъде? △ Храсссс.
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Tomato > dd-wrt
-=*****=-
mitternacht
Пичуе, някой ден трябва да направим една епична игра на CS (което сигурно малко трудно ще стане защото (почти) всички бачкат, но би било супер. @disappointed
Plamen Petkov
pacopetkov
Кажете ми някое интересно andorid приложение или игра, да се занимавам с нещо, че е скучно, а и еврофутбола не излиза!
nacholibre
Търся си партньор за тенис на маса, някой ако цъка да свирка
-=*****=-
mitternacht
Гледам мач. Играят "Ба" "Шкъртел" "Соса" "Сако". :D
шУс!
New Image.jpg notexist
Получих предложение за брак :D (Може и да е повлияно от предни коментари, споменава се, че играя Дота и гледам мачове :D)
Страница: 6 7 8 9 10

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата