alex95
@n3mo shit, не пазя .torrent-a и съм го изтрил от Deluge. Идеи как да го сиидна?
openfest-gabrovo
Започва се! Три лекции са почти сигурни, а тези дни ще пуснем един "зов за лектори". Получих мейл от организатор на видинския - и това е нещо. Приемат се идеи!
wbgenetic
днес ще излизам. решено е. идеи :?