Forsi
Чудя се как мога да направя тази опция "undo" след като се премахне кутийка. Идеи?
http://www.google.bg/ig
hurmaqny
@man0l тогава не знам, някакви идеи?
podmatrix
Идеи защо ми изкарва само default gravatar-а?
hurmaqny
Тъпо ми е, много ми е тъпо. Нямам никви планове за днес -,- Идеи?
Forsi
Помогнете ми с тази задача. Нещо не мога да измисля как да я реша без използване на масиви. Идеи?
http://code-bg.com/2165
dj_aquarius
@aleksoft имам куп идеи само да се видим
Snooby
...в постоянен цикъл. "Края" е много относителна величина. "Края" идва там където идеи те ти, вдъхновението ти утихват.
Sham
В четвъртък имам една от най-важните си срещи, които може да имам, ще покажа идеите си пред Съвета на арабските посланици.Направо ме тресе!
ZzZaPyr
WTF? От лаптопа този пост е с линкнат "Resident Evil 5" сочещ към амазон. От PC-то всичко си е нормално без линкове с Анкър... ИДЕИ? (post via @method-x)
http://method-x.edno23.com/view/post:368943