_e7
Мамка му, влизам у фейсо и всичко, което виждам е 11/11/11 . Днеска извънземни ли ще дойдат или какво? Някакъв празник?
bgdn
Press: "Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"
podmatrix
Извънземни – най-големите измами
BurnX
Майк Тайсън заяви, че се надява да направи следващата си роля в киното в предстоящия Мъже в черно III. Историята за извънземни e с участието на Уил Смит.
http://www.izvestni.info/2011/05/3.html
bekyarov
ФБР - официално са признали, че извънземните съществуват
bekyarov
много интересен епизод на БТВ документите, извънземните в древния свят (btv action)
r0niTo
"Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"- Ф. Достоевски
BurnX
Светът започва война за оцеляване!Неизвестни метеорити падат в океана близо до Лос Анджелис.Извънземни започват да превземат планетата.Всички големи градове по
http://www.izvestni.info/2011/03/2011.html