SaTaSi
"МУ- София" да ви пикам и на изпитите .... Писна ми от глупавите ви решения.....
lemondrop
още само ден да преборя висшата математика. обречена съм. и дори не мога да се накарам да използвам времето, в което мрънкам, за учене. вече прегрявам. :|
Sinbg
Влюбена си в гаджето на най-добрата си приятелка? Чувстваш се виновна от емоциите, които изпитваш? Търсиш изход от сложната ситуация да обичаш чужд мъж? Екипът
Sandeto
Е няма такива псевдо-изпити като в Лесото ...
notexist
бла бла бла, днес ми се очертава скучен ден. да взема да си направя едно кафенце, да си бича айляка и да пусна останалото под водата..
eMkyyy
3 meseca do izpitite a az ot sega ucha i rabotq a horata si hodqt na plaj...jivot li be da go opishesh.
notexist
отидох на изпит само с един химикал... успех :д
engise
Аз когато привършвам дизайн и гледам дали е ок -->
честито
Jun 27 2012, 17:36Мерси
Jun 28 2012, 12:56