Търсене на постове: изпит

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Успешно завърших, заковах и последният държавен изпит и спокойно мога да си пия биричката :) (sun)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Последен държавен изпит, последен напън, дано да е успешен. Стискайте палци :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Много я харесвам :) Слушам я докато уча за последния ми държавен изпит утре сутринта :) Много е сладка Рут :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
"МУ- София" да ви пикам и на изпитите .... Писна ми от глупавите ви решения.....
ейми понд
lemondrop
още само ден да преборя висшата математика. обречена съм. и дори не мога да се накарам да използвам времето, в което мрънкам, за учене. вече прегрявам. :|
Sin.bg
Sinbg
Влюбена си в гаджето на най-добрата си приятелка? Чувстваш се виновна от емоциите, които изпитваш? Търсиш изход от сложната ситуация да обичаш чужд мъж? Екипът
its not Eddie
_e7
що спите веееее
Мартин Маринов
podmatrix
Хайде на изпита по Анализ 2 :D
-=*****=-
mitternacht
С @alien_firefox се отправяме на изпитание, на епична битка срещу митични чудовища. The big push. The last stand. Дам... След няколко дни ще се завърнем
Александра
Sandeto
Е няма такива псевдо-изпити като в Лесото ...
шУс!
notexist
бла бла бла, днес ми се очертава скучен ден. да взема да си направя едно кафенце, да си бича айляка и да пусна останалото под водата..
Alex Moran ™
eMkyyy
3 meseca do izpitite a az ot sega ucha i rabotq a horata si hodqt na plaj...jivot li be da go opishesh.
Георги Цветанов
t0m3kk
Тази вечер явно ще се кодира дизайн :)
шУс!
notexist
отидох на изпит само с един химикал... успех :д
M.K.
roer9.gif engise
Аз когато привършвам дизайн и гледам дали е ок -->
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата