mitternacht
Отидох до магазина за багета. И се върнах с багета. И бира. И по-твърд билков алкохол, студен чай, закачалки, бисквитки, и въже за скачане.
mitternacht
Когато ви се допише: 1.Отворете си бира 2.Пишете
Snooby
Да еба и тъпъта София, трябва да ги молиш да излезнат за една бира. -_-
Snooby
Абе кой поддържаше Едното?
blacksnoopy
Днешният ден: 12 км с велосипеда, едно кенче бира, 3км, 2 часа танци, 11 км
mitternacht
*Подсмрък* алкохолизирах се. Май няма ден в изминалата седмица, без да съм пил алкохол.
eMkyyy
Обява: “Изгубена тъща. Отиде за бира и не се върна. Молба - да се върне бирата”.
eMkyyy
Радостите от живота - студена бира след дълъг и жарък работен ден.
Ше се бесиш ли?
Apr 06 2013, 02:03 през mobiДа бе! И бисквитите и Demenovka-та да отидат нахалост!
Apr 07 2013, 00:06