Търсене на постове: камион

Светослав Стоянов
svetoslav
@Forsi с можеше обаче да му измислят по-друг край ... така бие на 1-та, ако не се бъркам и там накрая ги газеше камион :)
Георги Матеев
georgimateev
@MickeyMike по-скоро нещо такова ми се слуша, след като се сдобих с голямото камионче :D and it goes a little sum't'in' like this :D
Sonia
ston4eto
"Форумът на най-големия българския сайт за автомобили – Mobilen.bg съдържа дискусии с участието на специалисти и фенове за автомобили, джипове, бусове, камиони,
Стоян Николов
amigo
Баа срещу нас има един склад тея хора от 8 сутринта къртят и режат някви неща ся някви камиони има...аллооо наделя е ...
Борис
zaaron
Кризата подтиква хората към гениални идеи :) маркетингов трик в Щатите - Безплатен "Калашников" за всеки закупен камион!
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 М,то когат аз го бутна,аз ше си го и дигна,ми първия път беше един камион пълен с пясък,втория път беше един голееем TIR :D
Петър Илиев
pesho
Искам такова камионче...
http://bikinizine.blogspot.com/2009/09/lol.html
Ruslan Trad
Sham
@svil4ok ех, ще да е голям камион :P
Георги Динков
gogata2427
"Ше играм на камиони" и ше гледам женени с деца :D ...
Преслав Панайотов
pisio
Май имам мускулна треска.Която се получи 1 ден след работата. Цял камион мебели свалихме. Баси диваните по 1 тон са. 4-ри човека едвам ги местим.
Георги Динков
gogata2427
Фу , ся ма е яд , направих си сейв на една игра ама купих един камион , искам да продам стария ама кат' го продам и играта ме изхвърля :D:D:D
Преслав Панайотов
pisio
Нямах късмет в Хенди за работа , но пък в Голд аполо имах.И там няма да повторя.Цял камион със мебели, товари , разтоварвай, прекачвай на др камион.3 часа= 10лв
Георги Динков
gogata2427
Пускам телевидението и отивам да карам камиони !... :D
Мишо
muiiio
@Earth Ако искаме да рециклираме разделно, трябва да се освестят тия дето "събират боклука разделно" и да не го бутат в едни и същи камиони!
Юлиян
yuliyan
@Yalamov, по един черен път, до метро... ако се сещаш къде е Дом на камиона -> надолу и като цяло ще ти допадне да го обиколиш 2-3 пъти, има наистина добри неща
Страница: 3 4 5 6 7

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата