ston4eto
"Форумът на най-големия българския сайт за автомобили – Mobilen.bg съдържа дискусии с участието на специалисти и фенове за автомобили, джипове, бусове, камиони,
amigo
Баа срещу нас има един склад тея хора от 8 сутринта къртят и режат някви неща ся някви камиони има...аллооо наделя е ...
pisio
Май имам мускулна треска.Която се получи 1 ден след работата. Цял камион мебели свалихме. Баси диваните по 1 тон са. 4-ри човека едвам ги местим.
pisio
Нямах късмет в Хенди за работа , но пък в Голд аполо имах.И там няма да повторя.Цял камион със мебели, товари , разтоварвай, прекачвай на др камион.3 часа= 10лв