Ходихме до Пикадили. Много кинти дадохме...а не трябва, трябва да пестим. После как ще се ходи на кино за 14ти...и няма да има ново легло, нито ново огледало
@sandprince братле споко всичко с времето си не се отчаиваи работи си даи боже след време направи фирма за дизайн вади си кинтите и мацките ще доидат самички
@NjoYko е кво вие сигурно сте били 15-20 човека на купона и ще си разделите кинтите... А терасата му не събаряй, а направи разтвор сапун+вода и я залей...