belushka20
Понеже квартирантката ми прави татуси и търсеше паяжина.. Доста странно място да си направиш паяжина..
Ducky
А пък днес бях в кафе, където бяха сложили одяла отвън, за да може клиентите да се увиват в студа. Беше всъщност много приятно. (:
bekyarov
и отново тръгна ли да работя по собствения си сайт ми се изсипват всички клиенти с неотложни проекти
blacksnoopy
Сигнал за бобма евакуира Бизнес парка в Младост
engise
Ето заради такива нещастници в днешно време не можеш да си кажеш реалната цена за труда без да ти се изсмее клиента в лицето и да си тръгне
http://gepi.bg/offers/IZRABOTKA-NA-UEB-SAIT-ILI-ELEKTRONEN-MAGAZIN-SA...html
engise
It's this kind of shit I have to deal with
viktorkoichew
От днес официално студиото ми работи. Уважихме го и с първи клиент ! /Люлин-1, бл. 2. До фитнес клуб Арес/
joronedelchev
48 гигабайта бонус от Dropbox, за 2 години. Някой друг получил ли е такъв подарък наскоро?
t1sh087
Изборът на подходяща бизнес структура и инвестиционна стратегия е от изключително значение за нашите клиенти. Ние оказваме правно съдействие по широк кръг въпро
http://law-dp.com/bg/practices/4/%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BF%D0%BE%D1%80...html
Solidarnost
И тази година Програмата за рехабилитация на зависими „Солидарност” в София обявява прием на клиенти, зависими от наркотици, на намалена такса.
http://www.drugsinfo-bg.org/forum/viewtopic.php?f=11&t=798&sid=df2adb...5859
joronedelchev
Куцо и сакато се изреди да обяснява, че новото лого на Мтел не било добре измислено. Да се не надяваш какви капацитети имало тъдява.
я кажи коя ти е квартирантка
Oct 08 2013, 21:01Ааам не я знаете
Лол една мацка от Добрич.
Oct 08 2013, 21:08пайджина фпотката !!!
Oct 08 2013, 22:08тролололо
Oct 08 2013, 23:04Винаги съм се чудел учещите се как го правят? С перманентни татуировки и взимане на пари?
Oct 08 2013, 23:49