gg04
Гледах "Хайка за вълци" по телевизията и мисля да си припомня книгата.
gg04
Гледах "Името на розата" с Шон Конъри и Крисчън Слейтър. Трябва да си призная, че книгата е една от малкото, които не съм прочел до края.
nzhul
Абе хора измислете ми занимание за след работа, което да не включва компютъри и социални контакти ...? Че се нуждая от активна почивка ама съм забил нещо.
bekyarov
@Method-X какво се случва с твоят блог?
dandelion
Бях забравила, че преди 3 години бях започнала да пиша дневник/книга. Интересно съм пишела навремето, а сега каква съм скука...
joronedelchev
За първия ден на сайта с откъсите от новата книга - над 520 посещения. Не е зле като за начало.
http://novatakniga.wordpress.com/
Добро утроо
Apr 02 2011, 11:19